Privaatsus on internetikasutajate üks suurimaid muresid. Meie portaal austab kõigi inimeste privaatsust, kes meie lehte külastavad ja meie teenuseid kasutavad.

Infost, mida meile jagate

Meie lehel võime Teilt pärida isiklikku infot. See võib olla Teie nimi, e-mail, või muu kontaktinfo.

Kasutame seda infot erinevatel eesmärkidel:

Et Teid teavitada uutest toodetet või tooteuuendustest, kui olete selleks soovi avaldanud. Et Teile pakkuda Teie poolt soovitud infot meie e-poe või seal pakutavate toodete kohta. Et klassifitseerida meie kasutajad ja korrespondendid, et saaksime paremini probleeme ja muresid jälgida. Meie ei müü kogutud infot kolmandatele firmadele või partneritele. Kogu kogutud infot kasutatakse vaid omatarbeks.

Kuidas me Teie infot kaitseme

LukuKaubad OÜ kasutab tugevaid ettevaatusabinõusid Teie info kaitsmiseks kadude, väärkasutamise või lubamatu juurdepääsu eest. Privaatsele infole pole väljastpoolt portaali juurdepääsu võimaldatud kellelegi.

Teie info kustutamine

Kui olete loovutanud meile infot ja tahaksite seda meie registrist kustutada, saate seda teha igal ajal saates meile vastava sisuga meili või ise oma kasutajakonto seadete alt.

Krediitkaardinumbrid

Me ei kogu ja säilita Teie krediitkaardinumbrit. Neid andmeid sisestades teete seda läbi krüpteeritud ühendustega turvatud pangalinkide või PayPal lehtedel, mitte meie portaali kaudu.

Kontakteerumine

Kui Teil on küsimusi või muresid seoses meie privaatsuspoliitikaga, kontakteeruge meiega läbi kontaktlehekülje või e-maili teel.